Zapomnij, co to wstyd i niepewność, kiedy mówisz po angielsku

Jakie efekty da Ci kurs?

Wiedzę i umiejętność porozumienia się w naturalnych sytuacjach życiowych. Odprawisz się bez problemów, nawet, jeśli Twój bagaż będzie za ciężki; zamówisz jedzenie i udowodnisz, że zupa była za zimna; w hotelu dostaniesz najbardziej miękką poduszkę. I wiele, wiele więcej 😊

W skrócie: rozmowa po angielsku poza zajęciami nie będzie już wyprawą w nieznane.

Na zajęciach będziemy rozmawiać, odgrywać scenki z życia wzięte, rozwiązywać problemy oraz analizować i aktywizować nowe słownictwo, i całkiem nieźle bawić się.

Jaki jest cel kursu?

Mój cel, to też moje marzenie. Chcę, żebyś wyszedł/a z lekcji z nowymi kompetencjami, zautomatyzowanymi reakcjami, i wiarą, że potrafisz mówić. Umiejętność porozumiewania się w obcym języku nie przychodzi z powietrza tylko dzięki nauce z dobrych materiałów oraz praktyki w przyjaznym i wspierającym środowisku  –  to właśnie Ci oferuję.

Dla kogo?

Dla tych,…

Jeśli któreś zdanie jest o Tobie, to znaczy, że Językowy Stretching jest dla Ciebie.

Co w kursie?

Kurs Językowy Stretching obejmuje 5 modułów po 4 lekcje każdy.

W jednym module dostajesz:

Każdy temat zawiera zestaw słownictwa oraz wyrażeń, a do nich – 9 rozbudowanych, angażujących  i aktywizujących ćwiczeń, które zmuszą Cię do powrotu do pliku ze słownictwem oraz przeanalizowania materiału.  Ponieważ ćwiczenia są angażujące, wymagają również czasu na ich poprawne wykonanie. Dlatego w ramach jednej lekcji chcę, żebyś poświęcił/a aż 7 godzin na ich zrobienie. Plusem ćwiczeń jest ich różnorodność i nieszablonowe podejście do powtórek. Najlepiej uczmy się, gdy wykorzystujemy obrazy, skojarzenia, robimy ściągi, rysujemy, tworzymy własne definicje, oraz wiele innych.  Wszystko to dostajesz ode mnie w formie gotowca. Twój ruch to zrobienie ćwiczeń i przyjście przygotowanym/ą na zajęcia.

Wiem, że jesteś zajętym człowiekiem – masz swoje życie, obowiązki, ważne sprawy. I dlatego będziemy trzymać się naszego grafiku. Utrzymanie właściwego tempa nauki i spotkań jest motywujące. Jeden moduł przewidziany jest na jeden miesiąc. To oznacza, że jeden temat musisz przerobić w tydzień oraz odbyć zajęcia ze mną.

Żeby trzymać rękę na pulsie, mam dla Ciebie tracker postępów do każdej lekcji. Co więcej, szybko zobaczysz w jakich odstępach czasu uczysz się. Poniżej możesz ściągnąć przykładowy tracker dla pierwszej lekcji modułu lotnisko.

Kliknij i pobierz tracker
Kliknij i pobierz tracker

Jak wygląda kurs?

Pierwsze spotkanie robimy przed rozpoczęciem kursu, żebyśmy poznali się i ustalili kilka szczegółów. Następnie umawiamy się na pierwsze zajęcia już w ramach wykupionych przez Ciebie  modułu/modułów.

Przed lekcją z wykupionego modułu, musisz przeczytać materiały i zrobić ćwiczenia po to, żeby na zajęciach rozmawiać, odgrywać scenki z życia wzięte, rozwiązywać problemy oraz aktywizować słownictwo. Na przeczytanie materiałów ze słownictwem i wyrażeniami oraz na lekcję ze mną masz 7 dni. Tracker pomoże Ci zaplanować czas i mieć na niego oko. W trakcie zajęć korzystam z prezentacji Power Point, na której widzisz materiały, zadania, ćwiczenia oraz polecenia.

 

Po zajęciach dostajesz ode mnie raport z informacją zwrotną, gdzie dowiesz się, w jakich obszarach poradziłeś/aś sobie, a gdzie trzeba poświęcić więcej czasu na rozwój.

Wszystkie materiały z wykupionych modułów znajdziesz na platformie Classmill, do której tutaj znajdziesz instrukcję zakładania profilu.  

Jaka cena?

Masz pytania?

Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się ze mną przez media społecznościowe lub napisać mail.